سازمان مهاجرتی منصوری

 

یکی از خوشنام‌ترین و مشهورترین سازمان‌های مهاجرتی در کانادا می‌باشد. این سازمان در قلب تجاری و اداری شهر ونکوور در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد، و با سابقه درخشان خود، در انواع امور مهاجرتی خدمات ارائه می‌نماید.

 

تیم ما

هادی منصوری

 • دارنده پروانه فعالیت پی 1 از کانون وکلای استان انتاریو با شماره پروانه پی11325 (licensed paralegal and Notary Public) 
 • سردفتر اسناد رسمی در انتاریو
 • دارنده  مجوز گواهی امضا و اسناد مهاجرتی از استان انتاریو
 • دارنده  مجوز گواهی امضا و اسناد مهاجرتی از استان بریتیش کلمبیا
 • عضو رسمی سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره پروانه R512494
 • عضو رسمی اتحادیه حرفه ای مشاورین مهاجرتی کانادا با شماره پروانه R15031
 • مشاور ارشد دعاوی مهاجرتی نزد دیوان رسیدگی به اختلافات مهاجرتی در پرونده های مختلف
 • مشاور ارشد تدوین بیزینس پلان و ایده های کسب و کار
 • مدیر سازمان مهاجرتی منصوری
 • استاد سابق حقوق مهاجرت در کالج آی سی دی در برنابی بریتیش کلمبیا
 • فارغ التحصیل رشته پارالیگال از آکادمی الگانکویین
 • فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت  از آکادمی سی اس آی سی
 • عضو فعال کمیسیون رسیدگی به تخلفات در سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا
 • سابقه فعالیت در دو کمیته سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا
 • مسلط به زبانهای فارسی، انگلیسی و فرانسه
 • اینجانب، فارغ التحصیل رشته پارالیگال و عضو رسمی کانون وکلای استان انتاریو، در امور حقوقی و مهاجرتی در استان های انتاریو و بریتیش کلمبیا، برای خدمات رسانی به موکلین محترم، در خدمت می باشم. این خدمات شامل امور دادگاهی دعاوی کوچک، امور مربوط به موجر و مستاجر، تخلفات استانی، پرونده های مهاجرتی، اختلافات کارفرما و کارمند، مسائل کمیسیون حقوق بشر، تخلفات ترافیکی، مطالبه مزایای تصادفات، موضوعات کیفری و دیگر موارد می باشند.

  بر خلاف دیگر استان‌های کانادا که پارالیگال‌ها به عنوان "دستیار وکیل" شناخته می‌شوند، در استان انتاریو از سال 2007، کانون وکلای آنتاریو، کلاس جدیدی از لایسنس‌ها به نام P1 (پارالیگال) را ایجاد کرده است. اگرچه بر روی سرتیفیکیت پایان تحصیل فارغ التحصیلان این رشته، کلمه "پارالیگال" ذکر نمی‌شود، اما صراحتاً به کلاس لایسنس P1 اشاره شده است، و فرد دارای لایسنس، مجاز به ارائه خدمات حقوقی تحت این لایسنس است. پس از گذراندن یک دوره حقوقی دقیق و آزمون تخصصی، فرغ التحصیلان دوره پارالیگال قادر خواهند بود علاوه بر ارائه مشاوره های حقوقی، به نمایندگی از موکلین خود در دادگاه‌ها و مراجع حقوقی مختلف حضور پیدا کنند.

  همچنین اینجانب درسمت مشاور مهاجرتی با داشتن مجوز رسمی از شورای نظارت مشاوران مهاجرتی کانادا، قادر می باشم به نمایندگی از موکلین محترم در امور مهاجرتی، در دادگاه حضور بهم آورم. به منظور سهولت در انجام امور حقوقی و مهاجرتی موکلین محترم، در سمت مامور اجرای سوگند در استان های انتاریو و بریتیش کلمبیا و سردفتری اسناد رسمی در استان انتاریو، قادر به ارائه خدمات اسناد رسمی به صورت حضوری و از راه دور هستم.

  در راستای پیشرفت و توسعه فعالیت خود در زمینه حقوقی، اینجانب در طرح نوآورانه کانون وکلای استان بریتیش کلمبیا (Innovative Sandbox Initiative) که هدف آن نظام دهی مجوز پارالیگال در این استان می باشد، شرکت، و مجوز ارائه خدمات حقوقی را کسب کرده ام. این خدمات شامل تدوین اسناد حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی، انجام تحقیقات حقوقی، مذاکره، تسهیل توافقات، حضور در دادگاه های استانی در مقام نماینده و یا میانجیگرموکل مانند دادگاه ادعاهای کوچک، جریمه های رانندگی، موجر و مستاجر، تخلفات استانی، مسائل مهاجرت، اختلافات کارفرما و کارمند، مسائل کمیسیون حقوق بشر، تخلفات ترافیک و حل اختلاف مدنی می باشد.

  با توجه به اینکه طرح نوآورانه (Innovative Sandbox Initiative) کانون وکلای استان بریتیش کلمبیا در حال حاضر در مرحله توسعه می باشد، خدمات حقوقی ارائه شده مربوط به استان بریتسش کلمبیا تحت بیمه نمی باشد. در حالیکه خدمات ارائه شده توسط اینجانب در زمنیه سردفتری، خدمات مهاجرتی به سراسر کانادا، و خدمات حقوقی در استان انتاریو، همچنان تحت پوشش بیمه می باشد.
  برای اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.lawsociety.bc.ca/priorities/innovation-sandbox/ مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

  حامد منصوری

  • عضو رسمی سازمان نظارت بر مشاورین مهاجرتی کانادا به شماره پروانه R706344
  • عضو رسمی اتحادیه حرفه ای مشاورین مهاجرتی کانادا با شماره پروانه R21634
  • دارنده  مجوز گواهی امضا و اسناد مهاجرتی از استان بریتیش کلمبیا
  • فارغ التحصیل رشته حقوق ، سیاست و رویه های قضایی  از دانشگاه یو بی سی
  • دارای لایسنس مشاوره مهاجرت از استان ساسکاچوان به شماره: ۰۰۱۰۱۷
  • نماینده رسمی CCEA با شماره عضویت CCG00905
  • دارنده مدرک کارشناسی ارشد در رشته آموزش از دانشگاه دولتی کالیفرنیا
  • دارنده مدرک کارشناسی تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد ایران
  • دارنده مدرک کاردانی تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد ایران
  • عضو سازمان معلمان بدون مرز
  • عضو سازمان بین المللی افتخار آفرینان آموزش با شماره عضویت 1405158
  • مسلط به زبانهای فارسی، انگلیسی

   دارای پروانه P1 از کانون وکلای انتاریو با شماره P11325، دارای پروانه برای تنظیم شهادت نامه و قسم نامه از استان انتاریو و پروانه برای تنظیم شهادت نامه و قسم نامه در امور مهاجرتی از استان بریتیش کلمبیا، عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC با شماره پروانه R512494 و نیز عضو فعال و خوش سابقه  اتحادیه حرفه ای مشاورین  مهاجرت کانادا با شماره عضویت R15031 می باشد. همچنین این سازمان نماینده رسمی موسسات آموزشی مختلف و متعدد کانادایی از جمله مدارس ابتدایی، دبیرستان، کالج ها و آموزشگاه های زبان و نیز دانشگاه های برگزار کننده برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

   هر موکلی حق دارد که با کمال احترام و منزلت خدمات دریافت نماید. موکلین این سازمان همواره باید امکان دسترسی سریع به تیم وکالتی خود  و نیز آخرین وضعیت پرونده خود را داشته باشند. ما و همکاران مان باور داریم که ما به موکلین خود لطف نمی کنیم بلکه موکلین هستند که ما را مفتخر نموده اند که در خدمت ایشان باشیم.

   کارشناسان سازمان مهاجرتی منصوری در خدمت شما می باشند. ما مسوولیت پذیر و مراقب همه ابعاد پرونده مهاجرتی شما هستیم. هدف ما این است که شما همه

   یکی از برترین سازمان های مهاجرتی کانادا

   کارشناسان سازمان مهاجرتی منصوری در خدمت شما می باشند. ما مسوولیت پذیر و مراقب همه ابعاد پرونده مهاجرتی شما هستیم. هدف ما این است که شما همه گزینه های مناسب خود را بدانید و از بین این گزینه ها مناسب ترین را انتخاب کنید و بتوانیم  شما را در فرایند پیچیده  مهاجرت که پیش روی شماست یاری کنیم.

   از نظر ما هر پرونده ای مقتضیات خاص خود را دارد، بنابراین در صدد خواهیم بود که اطمینان حاصل کنیم که شرایط خاص شما در پرونده مهاجرتی تان را درک می کنیم. ما تجربه گران سنگین در تعداد بسیار زیادی از پرونده های مهاجرتی در هریک از روش های مهاجرتی کانادا داریم و از این تجربه سود خواهیم جست تا بهترین راه حل را برای پرونده شما ارائه کنیم. جزئیات پرونده مهاجرتی شما بسیار مهم حیاتی می باشند. همچنین مواعد و مهلت ها بسیار اهمیت دارند.  همراهی کارشناسان مهاجرتی مجرب  این سازمان از دو جهت موجب آرامش خاطر شماست:

   نخست اینکه اطمینان خواهید داشت که یکی از بهترین سازمان های مهاجرتی را برای خود برگزیده اید. دوم اینکه مطمئن خواهید بود که درخواست های مهاجرتی و فرم های مربوطه صحیحا تکمیل شده و در مواعد قانونی مقرر تسلیم می شوند.  عدم توجه به این جزئیات خرد می تواند موجب آثار سوء بسیاری شود که از تاخیر در رسیدگی تا رد شدن پرونده را در بر می گیرد.  پس اجازه دهید که این سازمان شما را در نیل به اهداف مهاجرتی تان یاری نماید.

   درخواست مشاوره مهاجرت

   در صورت تصمیم به امضای توافق‌نامه برای هر یک از خدمات ما، هزینه مشاوره به شما عودت داده خواهد شد. به خود اجازه ندهید فرایند  مهاجرت شما را به سردرگمی بکشاند، به سازمان مهاجرتی منصوری اعتماد کنید تا هدف مهاجرتی خود را به دست آورید.

   جلسه مشاوره مهاجرت یک جلسه اختصاصی و شخصی با مشاوران ماهر مهاجرت می‌باشد. در طول این جلسه، مشاوران ما به شما مشاوره‌ و راهنمایی‌ تخصصی ارائه خواهند کرد که به اهداف و نیازهای خاص مهاجرتی شما مرتبط می‌باشد. این جلسه به طور معمول در موضوعاتی همچون گزینه‌های مهاجرتی موجود بدای متقاضی، معیارهای واجد شرایط بودن، اسناد مورد نیاز، مدت زمان بررسی متوسط و آخرین به‌روزرسانی‌ها و تغییرات در قوانین و سیاست‌های مهاجرتی کانادا را پوشش می‌دهد.

   هدف ما ارتقاء دانش و درک لازم برای اتخاذ تصمیم درباره برنامه مهاجرتی شما می‌باشد. هر چند که ما نمی‌توانیم راهنمایی در مورد پر کردن فرم‌ها و اقدامات مستقل ارائه دهیم، اما ما تلاش می‌کنیم که شما درک کاملی از روند مهاجرت خواهید داشت تا با اعتماد به‌نفس برای آینده خود تصمیم بگیرید.

   تماس با ما

   آدرس

   Vancouver Office: 1500 West Georgia Street, Unit 1300, Vancouver, B.C., V6G 2Z6

   شماره تماس

   Tehran WhatsApp: +98 910 751 6626

   Vancouver WhatsApp: +1 778 512 3217

   Vancouver Phone : +1 604 468 5747

   Fax Number: +1 778 627 2843

   به اطلاع موکلین و مراجعین ارجمند می رساند؛

   بنابر ملاحظات قانونی اشخاصی که نیاز به مشاوره حقوقی مهاجرتی دارند لازم است شخصا برای دریافت مشاوره اقدام کنند و دریافت مشاوره از طرف شخص دیگر (هرچند با پرداخت حق المشاوره) وجود ندارد. بدیهی است این دسته از متقاضیان مشاوره می توانند باتفاق داوطلب اصلی در جلسه مشاوره حضور داشته باشند ولی نمی توانند بجای داوطلب اصلی مشاوره دریافت نمایند.

   با آرزوی موفقیت