برنامه استارت آپ

 

برنامه استارت آپ یک برنامه بسیار پرطرفدار و در عین حال بسیار پیچیده و دقیق در بین برنامه های مهاجرتی فدرال کانادا است. سازمان مهاجرتی منصوری این افتخار را دارد که در فرایندی کاملا قانونی، شفاف و منطبق با اصول حرفه ای و اخلاقی خود، با همکاری انکوباتورهای معتبر و موفق کانادایی برنامه استارت آپ ویزای کانادا را به موکلین و مراجعین ارجمند معرفی نماید.

شرایط لازم برای داوطلبان:

این برنامه مهاجرتی مناسب داوطلبانی است که قصد اخذ اقامت دائمی کانادا را دارند و دارای شرایط زیر می باشند:

داشتن یک ایده تجاری نوآورانه و قوی (این سازمان با کمک انکوباتورهای قوی کانادایی شما را در طراحی و تدوین بیزینس پلان مناسب یاری می نماید).

توانایی و اراده داوطلب برای مداخله یا مدیریت فعال در بیزینس پیشنهادی

دارا بودن مهارت زبان در حد سی ال بی 5

دارا بودن سرمایه لازم برای شروع زندگی و کسب و کار کانادایی از طریق این برنامه مهاجرتی (داوطلبان باید امکان تامین سرمایه به میزان دست کم دویست و پنجاه تا سیصد هزار دلار کانادایی باشند)

دارا بودن تجربه کار یا مهارت مدیریتی مرتبط (الزامی نمی باشد ولی بودن آن بسیار موثر است)

ویژگی های این روش مهاجرتی:

در این روش مستقیما برای دریافت اقامت دائمی کانادا از دولت فدرال اقدام می شود.

کل اعضای خانواده (والدین و فرزندان زیر سن قانونی) می توانند برای دریافت اقامت دائمی کانادا اقدام کنند.

برنامه مهاجرتی مزبور از طریق انکوباتورهای معتبر کانادایی با آمار بسیار بالای پرونده های موفق قبلی انجام می شود.

نکوباتورهای طرف قرارداد در صورت عدم موفقیت حاضرند کل هزینه دریافتی را به داوطلب مسترد کنند.

در این روش می توان به موازات اقدام برای اقامت دائمی، درخواست ویزای کار نمود که متوسط زمان رسیدگی به آن بسیار سریع تر از سایر موارد مشابه می باشد.

انکوباتورهای طرف قرارداد، داوطلبان را در مطالعه بازار و راه اندازی بیزینس تا آخرین مرحله مستقیما یاری می کنند.

در این روش داشتن تحصیلات خاص یا میزان دارایی مشخص شرط مستقیم امتیاز آوری نمی باشد. کافیست داوطلب تجربه کاری داشته و بتواند هزینه های مذکور در بالا را تامین نماید. (در واقع این تحصیلات یا سابقه کار الزامی نمی باشد ولی بودن آن بسیار موثر است)

داوطلبانی که دارای رزومه قوی مدیریتی یا تجاری باشند شانس بالایی در این روش دارند.

دریافت اقامت دائمی کانادا در مدت تقریبی 16 ماه تا 24 ماه و دریافت ویزای کار و وورد به کانادا در مدت حدود 1 تا سه ماه

طراحی و راه اندازی طرح بیزینسی کاملا عملیاتی منطبق بر نیازها و شرایط بازار کانادا با درصد بسیار بالای موفقیت با توجه به ظرفیت کنترل و حمایت در دسترس از سوی انکوباتور ها. در این روش بیزینس پلان قوی ارائه می شود که با اشراف کامل به بازار کانادا تدوین می گردد. با عنایت به حضور مستمر و موثر تیم بزرگ مشاورین تخصصی و راهنمایی سازمان حامی طرح، سازمان منصوری و  نهادهای دولتی و نیمه دولتی مربوطه شانس موفقیت بالا می باشد.

امکان توسعه بیزینس به سایر کشورها از طریق اعطای فرانچایز در صورت موفقیت در راه اندازی اولیه

انعطاف پذیری این برنامه مهاجرتی از حیث زمان قطعی راه اندازی بیزینس و امکان اعمال اصلاحات در بیزینس پلان در طول فرایند رسیدگی

امکان کسب درآمد برای داوطلب از بدو ورود به کانادا

امکان اخذ اجازه کار باز برای همسر داوطلب از بدو ورود به کانادا و کسب درآمد موازی برای خانواده

امکان تحصیل رایگان فرزندانی که دانش آموز می باشند از بدو ورود به کانادا

امکان درخواست بیمه درمانی کانادا از بدو ورود به کانادا

تقویت دانش و تخصص داوطلب برای راه اندازی کسب و کار کانادایی از طریق برنامه های آموزشی آنلاین یا حضوری حمایتی توسط انکوباتورهای معتبر کانادایی

درخواست مشاوره مهاجرت

در صورت تصمیم به امضای توافق‌نامه برای هر یک از خدمات ما، هزینه مشاوره به شما عودت داده خواهد شد. به خود اجازه ندهید فرایند  مهاجرت شما را به سردرگمی بکشاند، به سازمان مهاجرتی منصوری اعتماد کنید تا هدف مهاجرتی خود را به دست آورید.

جلسه مشاوره مهاجرت یک جلسه اختصاصی و شخصی با مشاوران ماهر مهاجرت می‌باشد. در طول این جلسه، مشاوران ما به شما مشاوره‌ و راهنمایی‌ تخصصی ارائه خواهند کرد که به اهداف و نیازهای خاص مهاجرتی شما مرتبط می‌باشد. این جلسه به طور معمول در موضوعاتی همچون گزینه‌های مهاجرتی موجود بدای متقاضی، معیارهای واجد شرایط بودن، اسناد مورد نیاز، مدت زمان بررسی متوسط و آخرین به‌روزرسانی‌ها و تغییرات در قوانین و سیاست‌های مهاجرتی کانادا را پوشش می‌دهد.

هدف ما ارتقاء دانش و درک لازم برای اتخاذ تصمیم درباره برنامه مهاجرتی شما می‌باشد. هر چند که ما نمی‌توانیم راهنمایی در مورد پر کردن فرم‌ها و اقدامات مستقل ارائه دهیم، اما ما تلاش می‌کنیم که شما درک کاملی از روند مهاجرت خواهید داشت تا با اعتماد به‌نفس برای آینده خود تصمیم بگیرید.

تماس با ما

آدرس

Vancouver Office: 1500 West Georgia Street, Unit 1300, Vancouver, B.C., V6G 2Z6

شماره تماس

Tehran WhatsApp: +98 910 751 6626

Vancouver WhatsApp: +1 778 512 3217

Vancouver Phone : +1 604 468 5747

Fax Number: +1 778 627 2843

به اطلاع موکلین و مراجعین ارجمند می رساند؛

بنابر ملاحظات قانونی اشخاصی که نیاز به مشاوره حقوقی مهاجرتی دارند لازم است شخصا برای دریافت مشاوره اقدام کنند و دریافت مشاوره از طرف شخص دیگر (هرچند با پرداخت حق المشاوره) وجود ندارد. بدیهی است این دسته از متقاضیان مشاوره می توانند باتفاق داوطلب اصلی در جلسه مشاوره حضور داشته باشند ولی نمی توانند بجای داوطلب اصلی مشاوره دریافت نمایند.

با آرزوی موفقیت