برنامه کارآفرینی جدید استان نیوبرانزویک

 

برای دریافت نامزدی استانی لازم است بیزینس مورد نظر دست کم به مدت یکسال فعالیت نماید وسپس با تایید اداره مهاجرت استان، گواهی نامزدی استانی صادر خواهد شد.

بر اساس آخرین اصلاحات بعمل آمده در دستور العمل برنامه مهاجرتی کارآفرینی نیوبرانزویک تغییراتی در این برنامه مهاجرتی اعمال شده است. مهمترین این تغییرات این است که برخلاف گذشته که داوطلبان با اخذ اقامت دائمی وارد کانادا می شدند هم اکنون همچون برنامه مهاجرتی استانهای انتاریو و بریتیش کلمبیا (البته با تفاوتهایی) بدوا داوطلبان ویزای کار تا سقف دو سال دریافت می نمایند و بعد از راه اندازی موفق بیزینس می توانند نامزدی استانی اخذ کرده و برای اخذ اقامت دائمی اقدام کنند.

برای دریافت نامزدی استانی لازم است بیزینس مورد نظر دست کم به مدت یکسال فعالیت نماید وسپس با تایید اداره مهاجرت استان، گواهی نامزدی استانی صادر خواهد شد.

 

شرایط بیزینس پیشنهادی داوطلبان:

 

1-     برای استان نیوبرانزویک مزایای اقتصادی داشته باشد.

2-     در صورت مشارکت، شریک باید دارای تابعیت یا اقامت دائمی کانادا باشد.

3-     فعالیت بیزینس مورد نظر به صورت مداوم جریان داشته باشد.

4-     میزان سرمایه گذاری مورد نیاز در این برنامه مهاجرتی حداقل 150 هزار دلار(بدون احتساب مالیات متعلقه) می باشد. خرید خودرو به مبلغ بیش از 15 هزار دلار یا 5 درصد کل سرمیاه گذاری (هر کدام که کمتر باشد) یا محل سکونت، نقدینگی در گردش، اجاره محل و دستمزد پرسنل مصداق سرمایه گذاری قابل قبول محسوب نمی شود.

5-     دارا بودن دست کم 500 هزار دلار دارایی شخصی

6-     در صورت تمایل به مشارکت، مالکیت دست کم یک سوم  از یک بیزینس کانادایی برای داوطلب لازم است.

7-     بیزینس می تواند به صورت بیزینس جدید یا خرید بیزینس موجود باشد.در صورت خرید بیزینس موجود:

  1. a.      چنین خریدی باید از مالک مستقیم که دست کم در سه سال گذشته مالک بیزینس مزبور بوده است انجام شود. مالک قبلی باید دارای تابعیت یا اقامت دائمی کانادا باشد.
  2. b.     به قیمت عادله روز خریداری شده باشد.
  3. c.      در دو سال قبل از آن بیزینس سود ده بوده باشد.
  4. d.     پرسنل موجود را با شرایط جاری در استخدام باقی نگه دارد.
  5. e.      در شرف ورشکستگی نباشد.
  6. f.       حقوق معنوی و شهرت تجاری نمی تواند بیش از ده درصد ارزش دفتری بیزینس را تشکیل دهد.
  7. g.     بیزینس مزبور دست کم یک شغل تمام وقت برای کانادایی ها یا دارندگان اقامت دائمی کانادا (غیر از داوطلب اصلی یا بستگان درجه یک او )ایجاد نماید یا شغل چنین کارگری را حفظ نماید(در صورت خرید بیزینس موجود).
  8. h.     داوطلب باید در مدریت روزانه بیزینس نقش فعال ایفا کند.

 

8-     داوطلب باید در طول مدت راه اندازی بیزینس دست کم 75 درصد مدت را در استان نیوبرانزویک و در شعاع 100 کیلومتری بیزینس خود سکونت و حضور داشته باشد.

9-     سفر اکتشافی به مدت 5 روز کامل کاری توصیه می شود (ولی اجباری نیست).

10- کسب دست کم 65درصد امتیاز برای موفقیت در این برنامه مهاجرتی الزامی است. این برنامه مهاجرتی رقابتی نمی باشد و لزوما دارندگان بالاترین امتیاز دعوت نمی شوند بلکه هر شخصی که بیش از 60 امتیاز اخذ کند پرونده وی قابل بررسی بوده و اداره مهاجرت استان می تواند پرونده وی را قبول کند حتی اگر پرونده های دیگری واجد امتیاز بالاتر باشند.

11- سن داوطلب در روز ارسال اپلیکیشن باید بین 21 تا 59 سال باشد.

12- کسب نمره زبان سی ال بی 5 الزامی است.

13- داشتن مدرک دیپلم متوسطه یا بالاتر و ارزیابی بین المللی مدرک تحصیلی الزامی است.

14- داشتن سابقه مدیریت یا داشتن سابقه مالکیت بیزینس و مدیریت مستقیم با دو کارمند یا بیشتر به میزان  دست کم 51 درصد مالکیت به مدت سه سال در پنج سال اخیر الزامی است.

درخواست مشاوره مهاجرت

در صورت تصمیم به امضای توافق‌نامه برای هر یک از خدمات ما، هزینه مشاوره به شما عودت داده خواهد شد. به خود اجازه ندهید فرایند  مهاجرت شما را به سردرگمی بکشاند، به سازمان مهاجرتی منصوری اعتماد کنید تا هدف مهاجرتی خود را به دست آورید.

جلسه مشاوره مهاجرت یک جلسه اختصاصی و شخصی با مشاوران ماهر مهاجرت می‌باشد. در طول این جلسه، مشاوران ما به شما مشاوره‌ و راهنمایی‌ تخصصی ارائه خواهند کرد که به اهداف و نیازهای خاص مهاجرتی شما مرتبط می‌باشد. این جلسه به طور معمول در موضوعاتی همچون گزینه‌های مهاجرتی موجود بدای متقاضی، معیارهای واجد شرایط بودن، اسناد مورد نیاز، مدت زمان بررسی متوسط و آخرین به‌روزرسانی‌ها و تغییرات در قوانین و سیاست‌های مهاجرتی کانادا را پوشش می‌دهد.

هدف ما ارتقاء دانش و درک لازم برای اتخاذ تصمیم درباره برنامه مهاجرتی شما می‌باشد. هر چند که ما نمی‌توانیم راهنمایی در مورد پر کردن فرم‌ها و اقدامات مستقل ارائه دهیم، اما ما تلاش می‌کنیم که شما درک کاملی از روند مهاجرت خواهید داشت تا با اعتماد به‌نفس برای آینده خود تصمیم بگیرید.

تماس با ما

آدرس

Vancouver Office: 1500 West Georgia Street, Unit 1300, Vancouver, B.C., V6G 2Z6

شماره تماس

Tehran WhatsApp: +98 910 751 6626

Vancouver WhatsApp: +1 778 512 3217

Vancouver Phone : +1 604 468 5747

Fax Number: +1 778 627 2843

به اطلاع موکلین و مراجعین ارجمند می رساند؛

بنابر ملاحظات قانونی اشخاصی که نیاز به مشاوره حقوقی مهاجرتی دارند لازم است شخصا برای دریافت مشاوره اقدام کنند و دریافت مشاوره از طرف شخص دیگر (هرچند با پرداخت حق المشاوره) وجود ندارد. بدیهی است این دسته از متقاضیان مشاوره می توانند باتفاق داوطلب اصلی در جلسه مشاوره حضور داشته باشند ولی نمی توانند بجای داوطلب اصلی مشاوره دریافت نمایند.

با آرزوی موفقیت